Navigace

Obsah

Události v obci

V této kapitole najdete informace o různých kulturních a společenských akcích i o všem ostatním, co je spjato se životem naší obce a její místních částí.

 

Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány ve správním území Městyse Sepekov.

 

O plánovaných a připravovaných akcích informujte prosím úřad městyse.

Kontakty naleznete  zde...

 

 

Novinky

24.10.2020

Staročeský jarmark - ZRUŠENO!!!

V podzimním čase přichází Staročeský jarmark, který se bude konat před KC Sepekov (za nepřízně počasí v KC ). Můžete se těšit na hrnčířské výrobky, sýry, zabijačkové speciality, vína, bylinky, podzimní a dušičkové dekorace, domácí zákusky, ryté sklo, šperky a korálky, uzeniny, cukrovinky, bytové dekorace, výrobky z mýdla a jiné.

Detail Kalendář akcí

27.12.2020

Povánoční ping-pong

2. ročník "sranda" turnaje v ping-pongu, který založili v roce 2018 dva dlouholetý kamarádi. "NULTÝ" ročník navštívilo 28 hráčů, kteří si to mezi sebou rozdali na 5ti stolech. "PRVNÍ" ročník navštívilo 41 hráčů, kteří si to mezi sebou rozdali na 6ti stolech. Vítěz vyhrává i putovní pohár.

Detail Kalendář akcí

09.01.2021

Sportovní ples - ZRUŠENO

Ples se nepřipravuje měsíc a vzhledem k nejisté situaci kolem COVID-19, která panuje v České republice, se organizátoři dohodli na zrušení plesu dne 9.1.2021. Ročník číslo 3 se tedy bude konat až 8.1.2022. Děkujeme za pochopení.

Detail Kalendář akcí

23.01.2021

Zážitkový ples - ZRUŠENO!!!

3. Zážitkový ples v podání Květinářství Srdíčka z Milevska.

Detail Kalendář akcí

30.01.2021

Poslední leč

Myslivecký spolek Sepekov zve na Poslední leč, která se tentokrát bude konat v sobotu 30. ledna 2021 v Pohostinství U Sedláčků v Líšnici. Kapela Duo Anděl, taneční zábava, mysivecké pasování, soud, tombola, zvěřinová večeře a raut.

Detail Kalendář akcí