Menu
Městys Sepekov
Městys Sepekov

Vítání občánků

Vítání občánků

V obřadní síni Úřadu městyse Sepekov byli v sobotu 25. dubna přivítáni čtyři noví občánci.

Přivítáni byli:

Valerie Kubešová, rodičů Denisy Váchové a Davida Kubeše (1)

Marek Stejskal, rodičů Michaely Strakové a Stanislava Stejskala (2)

Kryštof Kubín, rodičů Petry a Víta Kubínových (3)

Klára Jeřábková, rodičů Hany Lechnýřové a Jaroslava Jeřábka (4)

 

Noví občánci dostali Pamětní list, kytičku, dárky od Městyse Sepekov a Rodný list Jihočecha s finančním příspěvkem v hodnotě 8.000 Kč.
logo

Novým občánkům Sepekova přejeme pevné zdraví a hodně štěstí v životě.

 

MĚSTYS SEPEKOV DĚKUJE DĚTEM ZE ZÁKLADNÍ A MATEŘSKÉ ŠKOLY SEPEKOV ZA VYSTOUPENÍ BĚHEM VÍTÁNÍ OBČÁNKŮ.


Pro zvětšení fotografie klikněte na obrázek.

Datum vložení: 18. 5. 2026 8:01
nahoru