Navigace

Obsah

Události v obci

V této kapitole najdete informace o různýchkulturních a společenských akcích i o všem ostatním, co je spjato se životem naší obce a jejích místních částí.

 

Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány ve správním území Městyse Sepekov.

 

O plánovaných a připravovaných akcích informujte prosím úřad městyse. Kontakty na úřad zde...

 

 

Novinky

14.09.2019

Pouťová zábava - PARKÁN

Zveme na pouťovou zábavu do Kulturního centra v Sepekově v sobotu 14.9.2019 od 21.30 hodin. Hraje skupina PARKÁN . www.parkan.strakonice.cz

Detail Kalendář akcí

05.10.2019

Manžel pro Opalu

Komedii Johna Patricka Manžel pro Opalu hraje Spolek divadelních ochotníků Petrovice. Obsazení: Eva Bartošová jako Opala Kronkieová Pavel Kdolský jako Kapitán Mooney Ivana Talaváňová jako Růženka Montefalcová Hanka Šťastná jako Vilma Lemonová Pavel Kubíček jako Otis Lemon

Detail Kalendář akcí

26.10.2019

Dušičkový jarmark

.

Detail Kalendář akcí

30.11.2019

PETRA JANŮ

Talk show s doprovodem zpěvu významné české zpěvačky Petry Janů. Večerem provází René Kekely. Akce navazuje na Rozsvícení vánočního stromu před Kulturním centrem Sepekov spojené s vánočními trhy.

Detail Kalendář akcí

28.12.2019

Povánoční ping-pong

1. ročník "sranda" turnaje v ping-pongu, který založili v roce 2018 dva dlouholetý kamarádi. Loňský "NULTÝ" ročník navštívilo 28 hráčů, kteří si to mezi sebou rozdali na 5ti stolech. Ocenilo se 6 nejlepších hráčů/hráček. Vítěz vyhrává i putovní pohár.

Detail Kalendář akcí