Navigace

Obsah

Události v obci

V této kapitole najdete informace o různých kulturních a společenských akcích i o všem ostatním, co je spjato se životem naší obce a její místních částí.

 

Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány ve správním území Městyse Sepekov.

 

O plánovaných a připravovaných akcích informujte prosím úřad městyse.

Kontakty naleznete  zde...

 

 

Novinky

26.10.2019

Staročeský jarmark

Po Velikonočním jarmarku přichází v podzimním čase Staročeský jarmark, který se bude konat před KC Sepekov (za nepřízně počasí v KC ). Můžete se těšit na hrnčířské výrobky, sýry, zabijačkové speciality, vína, bylinky, podzimní a dušičkové dekorace, domácí zákusky, ryté sklo, šperky a korálky, uzeniny, cukrovinky, bytové dekorace, výrobky z mýdla a jiné.

Detail Kalendář akcí

24.11.2019

Podzimní koncert

Koncert pěveckého sboru Moraviachor a Domino Tábor. www.moraviachor.webnode.cz

Detail Kalendář akcí

30.11.2019

PETRA JANŮ

Talk show s doprovodem zpěvu významné české zpěvačky Petry Janů. Večerem provází René Kekely. Předprodej od 1. října 2019 za 250 Kč. Akce navazuje na Rozsvícení vánočního stromu před Kulturním centrem Sepekov spojené s vánočními trhy.

Detail Kalendář akcí

28.12.2019

Povánoční ping-pong

1. ročník "sranda" turnaje v ping-pongu, který založili v roce 2018 dva dlouholetý kamarádi. Loňský "NULTÝ" ročník navštívilo 28 hráčů, kteří si to mezi sebou rozdali na 5ti stolech. Ocenilo se 6 nejlepších hráčů/hráček. Vítěz vyhrává i putovní pohár.

Detail Kalendář akcí

25.01.2020

2. Zážitkový ples

2. ročník Zážitkového plesu v podání Květinářství Srdíčko z Milevska.

Detail Kalendář akcí