Navigace

Obsah

Vážení spoluobčané,

www stránky obecních úřadů musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední deskue-podatelnu, které pomáhají občanům snadněji komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany, a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuálním dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro  většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a život v obci.

Pavlína Bambuškarová
starostka Městyse Sepekov

Novinky

23.08.2019

Pouťová zábava

Zveme na pouťovou zábavu do Kulturního centra v Sepekově v sobotu 7.9.2019 od 21 hodin. Hraje skupina SCARLET. www.scarlet-rock.cz

Detail Aktuálně

22.08.2019

Pouťová zábava

Zveme na pouťovou zábavu do Kulturního centra v Sepekově v sobotu 14.9.2019 od 21.30 hodin. Hraje skupina PARKÁN . www.parkan.strakonice.cz

Detail Aktuálně

22.08.2019

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie 20.9.2019

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie

Detail Aktuálně

21.08.2019

Nohejbalový turnaj v Líšnici

V sobotu 17.8. se uskutečnil jubilejní 20. ročník nohejbalového turnaje v Líšnici. Jak je již zvykem, pořadatelé se nejprve intenzivně museli věnovat přípravě hřiště a zázemí, aby vše proběhlo ke spokojenosti sportovců i diváků. Podle ohlasů se jubilejní turnaj snad opravdu vydařil. Stejně jako v posledních ročnících zvítězili i letos junioři z Líšnice (Martin Filipín, Lukáš Filipín, Václav Mácha). Jako bonus v rámci výročí zahrála po skončení turnaje kapela Scarlet a slavnostní atmosféru doplnil ohňostroj. Poděkování patří Městysi Sepekovu za finanční příspěvek, SDH Sepekov za zapůjčení lavic a všem účastníkům za vytvoření úžasné atmosféry. Organizátoři akce děkují a již se těší na další rok.

Detail Aktuálně