Navigace

Obsah

Vážení spoluobčané,

www stránky obecních úřadů musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední deskue-podatelnu, které pomáhají občanům snadněji komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany, a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuálním dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro  většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a život v obci.

Pavlína Bambuškarová
starostka Městyse Sepekov

Novinky

22.06.2019

Divadelní představení Strašidlo Cantervillské - PREMIÉRA

Divadelní spolek Prácheňská scéna v Písku uvede v sobotu 22. června 2019 od 19.30 hodin v Kulturním centru Sepekov PREMIÉROVÉ divadelní představení Strašidlo Cantervillské na motivy Oscara Wilda.

Detail Kalendář akcí

11.06.2019

Ocenění žáků Základní školy Sepekov

Za příkladnou reprezentaci městyse ocenil místostarosta žáky Základní školy v Sepekově, kteří se v letošním školním roce zúčastnili vědomostních, recitačních a jiných soutěží. Těm, kteří se ve velké konkurenci ostatních škol umístili na medailových pozicích , vyjádřil osobní uznání za jejich výkony. Poděkování patřilo i těm, kteří vzorně reprezentovali školu i obec po celou dobu jejich školní docházky. V obřadní síni městyse převzali slavnostně v úterý 11. června 2019 všichni reprezentanti drobné dárky, a to: Erik Cimfe, 9.třída - 1. místo v okresním kole Přehlídky mladých recitátorů, čestné uznání v krajském kole Přehlídky mladých recitátorů. Nesoutěžní vystoupení na přehlídce Enersol v Táboře, účast na Mezinárodní technické olympiádě v Krakově Sofie Vaněčková, 7.třída - 2. místo v okresním kole Olympiády v anglickém jazyce Kristýna Mikšovská, 4.třída - čestné uznání v okresním kole Přehlídky mladých recitátorů Kateřina Bendová, 9. třída - vzorná reprezentace školy a obce v soutěžích a veřejných vystoupení po celou dobu školní docházky Michal Hanák, 9.třída - vzorná reprezentace školy a obce v soutěžích a veřejných vystoupení po celou dobu školní docházky Blahopřejeme!

Detail Aktuálně

11.06.2019 - 31.12.2019

Rozpočtová změna č. 3

Detail Úřední deska