Navigace

Obsah

Události v obci

V této kapitole najdete informace o různých kulturních a společenských akcích i o všem ostatním, co je spjato se životem naší obce a její místních částí.

 

Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány ve správním území Městyse Sepekov.

 

O plánovaných a připravovaných akcích informujte prosím úřad městyse.

Kontakty naleznete  zde...

 

 

Novinky

03.10.2020

Skřítek Lumpína - ZRUŠENO!!!

Dětské hudební představení. Vystoupí skřítek Lumpína se svým kamarádem dráčkem, kteří přiletí z Lumpajska. Bude sezpívat, tancovat a lumpačit.

Detail Kalendář akcí

17.10.2020

Setkání s harmonikáři

Hudební setkání s harmonikáři.Začátek od 16:00.

Detail Kalendář akcí

24.10.2020

Staročeský jarmark

V podzimním čase přichází Staročeský jarmark, který se bude konat před KC Sepekov (za nepřízně počasí v KC ). Můžete se těšit na hrnčířské výrobky, sýry, zabijačkové speciality, vína, bylinky, podzimní a dušičkové dekorace, domácí zákusky, ryté sklo, šperky a korálky, uzeniny, cukrovinky, bytové dekorace, výrobky z mýdla a jiné.

Detail Kalendář akcí

27.12.2020

Povánoční ping-pong

2. ročník "sranda" turnaje v ping-pongu, který založili v roce 2018 dva dlouholetý kamarádi. "NULTÝ" ročník navštívilo 28 hráčů, kteří si to mezi sebou rozdali na 5ti stolech. "PRVNÍ" ročník navštívilo 41 hráčů, kteří si to mezi sebou rozdali na 6ti stolech. Vítěz vyhrává i putovní pohár.

Detail Kalendář akcí

09.01.2021

Sportovní ples - ZRUŠENO

Ples se nepřipravuje měsíc a vzhledem k nejisté situaci kolem COVID-19, která panuje v České republice, se organizátoři dohodli na zrušení plesu dne 9.1.2021. Ročník číslo 3 se tedy bude konat až 8.1.2022. Děkujeme za pochopení.

Detail Kalendář akcí