Navigace

Obsah

Události v obci

V této kapitole najdete informace o různých kulturních a společenských akcích i o všem ostatním, co je spjato se životem naší obce a její místních částí.

 

Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány ve správním území Městyse Sepekov.

 

O plánovaných a připravovaných akcích informujte prosím úřad městyse.

Kontakty naleznete  zde...

 

 

Novinky

02.04.2020

Přednáška o Švýcarsku - BUDE NÁHRADNÍ TERMÍN

Cestování nejen po železnicích Švýcarska. Seznámíte se s většinou nejkrásnějších míst této velice atraktivní země jako například s oblastí Jungfrau, Matterhornu a Ženevského jezera, na cestě se svezeme úchvatnými železnicemi, ale také se projdeme po turistických stezkách a výstavních městech jako je například Lucern a Ženeva. Motoristické příznivce určitě zaujme ženevský autosalon. Pro vyznavače lyžování nabídneme možnost podívat se do St. Moritz a Davosu. Dále prezentace světové výstavy EXPO Dubaj 2020-21. Přednáší Mgr. Kamil Krupka z CK QUICKTOUR.

Detail Kalendář akcí

12.04.2020

Velikonoční merenda se Scarlet - ZRUŠENO

Tradiční velikonoční zábava od 21 hodin, tentokrát v Sepekově! Hraje skupina Scarlet.

Detail Kalendář akcí

19.04.2020

Dechovka se "Zelenou šestkou" - BUDE NÁHRADNÍ TERMÍN

Dechová hudba. Hraje kapela "Zelená šestka".

Detail Kalendář akcí

22.05.2020

ARGEMA + Fusky Dus - ZRUŠENO

Legendární hudební kapela Argema vystoupí v Sepekově! Kapela založená v roce 1982 dostala název podle afrického tropického motýla... Během 38 let se sestava skupiny proměnila. V sepekovském kulturáku vystoupí v tomto složení: Bicí - Josef Pavka Zpěv - Jaromír Hnilica Kytara - Ivoš Ledabyl Basová kytara - Kamil Hanáček Po skončení Argemy naváže s vystoupením kapela z Milevska a Hrejkovic - Fusky Dus. www.argema.cz www.fuskydus.cz

Detail Kalendář akcí