Navigace

Obsah

Události v obci

V této kapitole najdete informace o různých kulturních a společenských akcích i o všem ostatním, co je spjato se životem naší obce a její místních částí.

 

Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány ve správním území Městyse Sepekov.

 

O plánovaných a připravovaných akcích informujte prosím úřad městyse.

Kontakty naleznete  zde...

 

 

Novinky

12.04.2020

Velikonoční merenda se Scarlet - ZRUŠENO

Tradiční velikonoční zábava od 21 hodin, tentokrát v Sepekově! Hraje skupina Scarlet.

Detail Kalendář akcí

19.04.2020

Dechovka se "Zelenou šestkou" - BUDE NÁHRADNÍ TERMÍN

Dechová hudba. Hraje kapela "Zelená šestka".

Detail Kalendář akcí

22.05.2020

ARGEMA + Fusky Dus - ZRUŠENO

Legendární hudební kapela Argema vystoupí v Sepekově! Kapela založená v roce 1982 dostala název podle afrického tropického motýla... Během 38 let se sestava skupiny proměnila. V sepekovském kulturáku vystoupí v tomto složení: Bicí - Josef Pavka Zpěv - Jaromír Hnilica Kytara - Ivoš Ledabyl Basová kytara - Kamil Hanáček Po skončení Argemy naváže s vystoupením kapela z Milevska a Hrejkovic - Fusky Dus. www.argema.cz www.fuskydus.cz

Detail Kalendář akcí

25.07.2020

Muzika u kaštanu

Zveme všechny příznivce muziky a dobré nálady do Sepekova na Muziku u kaštanu, která se bude konat v sobotu 25. července 2020 od 17 hodin na nově revitalizovaném prostoru před objektem Kulturního centra Sepekov. Rádi uvítáme všechny profesionální i amatérské muzikanty. Pro děti bude připravený skákací hrad.

Detail Kalendář akcí