Navigace

Obsah

Vážení spoluobčané,

www stránky obecních úřadů musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední deskue-podatelnu, které pomáhají občanům snadněji komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany, a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuálním dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro  většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a život v obci.

Pavlína Bambuškarová
starostka Městyse Sepekov

Novinky

23.01.2021

Zážitkový ples - ZRUŠENO!!!

3. Zážitkový ples v podání Květinářství Srdíčka z Milevska.

Detail Kalendář akcí

08.01.2021 - 31.12.2021

Schválený rozpočet na rok 2021

Detail Úřední deska

07.01.2021

Tříkrálová sbírka

Všem lidem dobré vůle Vážení příznivci Tříkrálové sbírky, i Tříkrálová sbírka se musí vypořádat s pandemií nemoci covid-19, nebude proto probíhat, jak jsme zvyklí, ale přesouvá se do online prostředí. Navštivte webové stránky Farní charity Milevsko nebo Tříkrálové sbírky a o koledu, stejně jako o tříkrálové požehnání, určitě nepřijdete. Jak můžete letos do Tříkrálové sbírky přispět? příspěvkem do kasičky umístěné ve vašem okolí (obchod, kostel, lékárna, ...) prostřednictvím ONLINE kasičky (více informací najdete na webu) převodem na účet Tříkrálové sbírky 66008822/0800, VS: 77702013, zjednodušeným převodem pomocí QR kódu, VS: 77702013. Cíl sbírky a její využití: Tříkrálová sbírka je největší dobročinnou sbírkovou akcí v České republice.Koledníci dnes, stejně jako kdysi, šíří mezi lidmi boží požehnání a poselství milosrdné lásky a prosí přitom o příspěvek pro lidi v nouzi. Záměrem Farní charity Milevsko je vykoledované prostředky využít na podporu pečovatelské služby Farní charity Milevsko. Každá koruna pomáhá, děkujeme!

Detail Aktuálně